ŠKOLSKÝ INTERNÁT

ŠPORTOVÉHO GYMNÁZIA V KOŠICIACH

Trieda SNP 104, 040 11 KOŠICE

tel.č.: služba: 055/6415152, nočná služba mobil: 0904159832, vrátnica: 055/6415138,
zástupkyňa riaditeľky: 055/6415118,
e-mail: ubytovanie@atlas.sk

 

Vitajte na stránkach školského internátu.

Ponúkame Vám tieto informácie:

 

ÚVOD

ŠKOLSKÝ INTERNÁT

ŠKOLSKÝ PORIADOK ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU

VÝCHOVNÝ PROGRAM

ZARIADENIE A VYBAVENIE

ZÁUJMOVÁ ČINNOSŤ

ŠPORTOVÁ ČINNOSŤ

STRAVOVANIE

UBYTOVACIE SLUŽBY

PRIHLÁŠKA DO ŠI

KONTAKT

 

 

 

Stránka aktualizovaná 07.04.2009

 

ÚVOD  

Vážení návštevníci stránok ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU ŠPORTOVÉHO GYMNÁZIA V KOŠICIACH

   na našich stránkach by sme Vám radi poskytli základné informácie o Školskom internáte pri Športovom gymnáziu v Košiciach. V priestoroch školského internátu poskytujeme okrem ubytovania, prípravy na vyučovanie a stravovania a  aj širokú ponuku voľnočasových  aktivít - záujmová činnosť, športová a klubová činnosť. Viac podrobnejších informácií nájdete  v rubrikách po kliknutí na jednotlivé položky menu vľavo.

Na mape  KOŠÍC nás nájdete po kliknutí  TU

  

   Vážení rodičia,

   ak máte syna alebo dcéru, ktorí sa chystajú študovať do Košíc určite máte veľa otázok ohľadom ich ubytovania a trávenia času v školskom internáte. Veríme, že na našich stránkach nájdete odpovede práve na otázky, ktoré Vás zaujímajú. Vychádzajúc z dlhoročných pedagogických skúseností odporúčame ubytovanie v školskom internáte najmä pre žiakov 1. ročníkov, nakoľko prechod na nové podmienky štúdia  je pre  nich značne náročný. Pre lepšiu adaptáciu na nové prostredie je vhodnejší spoločný život v školskom internáte, kde je možnosť lepšej komunikácie s rovesníkmi a najmä vzájomná pomoc a ľahšie zdolávanie prvotných ťažkostí pri adaptácii na nové prostredia a novú formu štúdia.

  

   V školskom internáte poskytujeme v samostatných priestoroch aj ubytovacie služby - ubytovanie v apartmáne, ubytovanie turistického charakteru na izbe pre 2 alebo 3 osoby. Viac informácií nájdete v sekcii UBYTOVACIE SLUŽBY po kliknutí na položku menu vľavo. 

  

   V prípade, že ste nenašli odpoveď na niektorú zo svojich otázok, alebo potrebujete viac informácií, zavolajte nám, alebo napíšte e-mail, radi vám odpovieme.

Na ďalšiu spoluprácu sa teší kolektív vychovávateľov.